Bizi sosyal medyalardan takip edin

0

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Dr. Henri - Flexoil

₺ 75.00

ÜRÜN KODU : UK-769662

Sarı Kantaron yağı (Oleum hyperici) ve Söğüt Kabuğu (Salvia alba bark) ekstraktı İçeren Yağ Karışımı


İçindekiler: Sarı Kantaron yağı (Oleum Hyperici), Söğüt Kabuğu ekstraktı (Salvia alba bark), Kekik uçucu yağı (Oleum thymi), Ardıç Meyvesi uçucu yağı (Oleum juniperi), Biberiye uçucu yağı (Oleum rosmarini), Nane uçucu yağı (Oleum menthae piperitae).

Kullanım Bilgisi: Roll on şişeyi ters çevirip başlık yardımıyla istenen bölgeye sürülür, masaj yapılır. Göz çevresi, yüz ve genital bölge gibi hassas bölgelerde kullanmayınız. Yara ve tahriş olmuş cilt üzerinde kullanmayınız. Kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatınız. Şişeyi dik konumda saklayınız. Oda sıcaklığında (15-30°C) muhafaza ediniz. Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve parti no (PNO) ambalajın üzerindedir.

Ambalaj: 50 g

Ürün yapay renklendirici, sentetik esans ve koruyucu içermemektedir. Bitkisel ve doğal içeriklidir.

Ek bilgiler: Bitkisel yağ karışımında kullanılan hammaddeler Avrupa Farmakopesi standartlarına uygun olarak Dr. Henri Phytopharma Kalite Kontrol ve Ar-ge Laboratuvarında test edilmiştir. Güvenli ve etkili bitkisel hammadde kaynaklarından, uygun dozajlarda karışım yapılarak, eczane kalitesinde tüketime hazır hale getirilmiştir. 

İşletme Kayıt Numarası: TR-35-K-069689