0

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Dr. Henri Phytopharma doğadan gelen sağlığın yüksek kalite ve standartlara uygun ürünlere dönüşmesi prensibiyle fitoterapi, beslenme ve gıda takviyeleri konusunda deneyimli eczacı, gıda mühendisi ve hekimlerden oluşan kadrosuyla 2017 yılında kurulmuştur.

Günümüz hayat şartlarının getirisi olarak insanlar hızla sağlıklı yaşam ilkelerini benimsemeye başlamıştır. Sağlıklı yaşamın ilk kuralı beslenmeye destek olarak yüksek kalitede, yenilikçi, bilimsel çalışmalarla güvenilirliği kanıtlanmış gıda takviyelerinin üretimini yapan %100 yerli üretim tesisimiz İzmir’de yer almaktadır.

Sürdürülebilirlik ilkesiyle elde edilen yüksek kalitede bitkisel hammaddeler, vitamin ve minerallerin formüle edildiği ürünlerimiz Dr. Henri Phytopharma üretim tesisinde teknolojiyle işlenerek etkin ve güvenli halde tüketicinin kullanımına eczaneler kanalıyla sunulmaktadır.

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Tıbbi bitkilerin, vitamin ve minerallerin uluslararası kılavuzlara ve etkinlik çalışmalarına dayanarak sürdürülebilir, inovatif ve yüksek kalitede ürünlere dönüşümü ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi belgelerine sahip tesisimizde, İyi Üretim Uygulamaları (GMP) kontrolünde yapılmaktadır.

LABORATUVAR

Dr. Henri Phytopharma Ar-ge ve Kalite Kontrol laboratuvarında tüm kalite ve etkinlik testleri Avrupa Farmakopesi ve Türk Gıda Kodeksi referans alınarak uygulanmaktadır. Ürün geliştirme çalışmalarının dinamik olarak ilerlediği laboratuvarımızda etkin ve sağlıklı yaşam stiline yönelik takviye edici gıda formülasyonları geliştirilmektedir. Formülasyonların güvenle kullanımı için tüm stabilite testleri, mikrobiyoloji, ağır metal ve pestisit kalıntı analizleri yapılmaktadır.