Bizi sosyal medyalardan takip edin

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HAKKIMIZDA

 

Dr. Henri Phytopharma doğadan gelen sağlığın yüksek kalite ve standartlara uygun ürünlere dönüşmesi prensibiyle fitoterapi, beslenme ve gıda takviyeleri konusunda deneyimli eczacı, gıda mühendisi ve hekimlerden oluşan kadrosuyla 2017 yılında kurulmuştur.

Günümüz hayat şartlarının getirisi olarak insanlar hızla sağlıklı yaşam ilkelerini benimsemeye başlamıştır. Sağlıklı yaşamın ilk kuralı beslenmeye destek olarak yüksek kalitede, yenilikçi, bilimsel çalışmalarla güvenilirliği kanıtlanmış gıda takviyelerinin üretimini yapan %100 yerli üretim tesisimiz İzmir’de yer almaktadır.

Sürdürülebilirlik ilkesiyle elde edilen yüksek kalitede bitkisel hammaddeler, vitamin ve minerallerin formüle edildiği ürünlerimiz Dr. Henri Phytopharma üretim tesisinde teknolojiyle işlenerek etkin ve güvenli halde tüketicinin kullanımına eczaneler kanalıyla sunulmaktadır.

Vizyonumuz

Ülkemizdeki tıbbi bitkileri katma değer sağlayan fitoterapötik ürünlere dönüştürerek güç veren, sürekli yenilikler üreterek sektöre ve tüketicilere fazlasını öneren, uluslararası, prestijli ve lider bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Piyasa ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak, yüksek kalitede, ekonomik ve uluslararası standartlarda ürünler üretmek, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olmaktadır. Sürdürülebilir kalitede ürünleri tüketici memnuniyetini gözeterek piyasaya sunan bir sağlık öncüsü firma olmaktır.