Bizi sosyal medyalardan takip edin

0

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

ÜRETİM

 

İLHAMIMIZI DOĞADAN,  YETENEKLERİMİZİ BİLİMDEN ALDIK.

GMP ve GLP gerekliliklerini karşıladığımız, son teknolojiyi kullanılarak bitkisel ilaç üretimi yaptığımız modern tesisimizde, uluslararası çevre, sağlık ve güvenlik standartlarına uygun olarak hizmet veriyoruz. 5 kategoride, 60 ürün çeşidini kapsayan portföyümüzle, fitoterapi sektöründe en geniş üretim yelpazesine sahip öncü tesislerden birisine sahibiz.

Tüketicilerimizin ve sağlık profesyonellerinin ihtiyaçlarının eksiksiz olarak karşılanması amacıyla, hammadde seçimimizden, üretim teknolojimize; depolamadan sevkiyatımıza kadar tüm değer zincirimizde uçtan uca bir ekosistem oluşturduk. Yüksek teknolojiye sahip makine parkurumuz, otomasyonu, izlenebilirliği, hijyeni ve verimliliği ile sağlık ve güvenlik mevzuatına tam uyumlu bir şekilde entegre olarak çalışıyor. Etkin bir Kalite Güvence sistemi ile hizmet veriyor, üretim süreci boyunca ara ürün kontrolleri, in-proses kontrolleri, bitmiş ürün kalite kontrolleri ile etkin çevre kontrollerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Fitoterapi, beslenme ve yeni nesil gıda takviyeleri konusunda deneyimli fitoterapi uzmanları, hekimler, kimyagerler, eczacılar ve gıda mühendislerinden oluşan üretim ekibimiz, daha sağlıklı bir hayat için bilgiyi ve bilimi tüketicilerimizin yararına kullanıyor, onların ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyor.

Departmanlarımız:

  • Üretim Alanı (Katı, Sıvı, Yarı Sıvı, Yumuşak Kapsül ve Gıda Takviyeleri)
  • Paketleme
  • Kalite Kontrol, Mikrobiyoloji & Ar-Ge Lab.
  • Depo