Bizi sosyal medyalardan takip edin

0

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

W-NUTRA

₺ 140.00

ÜRÜN KODU : UK-402367

Folik asit, Vitamin E, Hayıt ve Karayılan Kökü Ekstresi İçeren Hurma Özlü Karışım


İçindekiler: Hurma özü (%40), hurma suyu, hurma pekmezi, hurma püresi, bitkisel aromatik su karışımı (hayıt,anason, rezene, adaçayı, tarçın), rezene yağı, keten tokumu yağı, DL-alfa-tokoferil asetat ( Vitamin E) (%0,4), karayılan kökü ekstresi (black cohosh) (%0,4), civan perçemi ekstraktı, yeşil çay ekstraktı, üzerlik ekstraktı, hayıt ekstresi (%0,2), lepidyum ekstresi (maca), kalsiyum-L-metil folat (folik asit) (%0,0035)

Enerji ve Besin Öğeleri (100g için)

Enerji

1267,6 kj/303 kcal

Yağ

1,2 g

Doymuş Yağ Asitleri

 0,2 g

Tekli Doymamış Yağ Asitleri

0,4 g

Çoklu Doymamış Yağ Asitleri

 0,6 g

Karbonhidrat

69,52 g

Şeker

66,9 g

Protein

 3,52 g

Tuz

0,4 g

 

Dr. Henri ürünleri; Hekim, Eczacı ve Diyetisyenlerin; fitoterapi ve diyet uygulamalarında kullanılmak üzere, dünya kalite standartlarına uygun olarak, eczane kalitesinde tüketime hazır hale getirilmiştir. Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve parti no (PNO) ambalajın üzerindedir. Oda sıcaklığında, ısı ve ışıktan koruyarak saklayınız. Tavsiye edilen tüketim tarihi, orijinal paketinde muhafaza edilen ürün için geçerlidir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Doktor, Eczacı veya Diyetisyeninizin tavsiye ettiği şekilde ve sürede kullanınız.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Ambalaj: 450 mg

Ek bilgiler: Ürünlerimizde kullanılan içerik tamamen doğal kökenlidir. 

İşletme Kayıt Numarası: TR-35-K-069689