Bizi sosyal medyalardan takip edin

0

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

M-Nutra

₺ 140.00

ÜRÜN KODU : UK-982421

İçindekiler: Hurma özü %35, hurma suyu, hurma püresi, harnup pekmezi, bitkisel aromatik su karışımı (çakşır, anason, ısırgan, rezene, çoban çökerten), DL-alfa tokoferil (Vitamin E) (%0,6), epimedium ekstresi (%0,5), incir çekirdeği yağı, kabak çekirdeği yağı, karanfil yağı, L-karnitin (%0,4), maca root (Lepidium meyenii) (%0,2), demir dikeni esktresi (Tribulus terrestris) (%0,2), çinko glukonat (çinko) (%0,1)

 

Enerji ve Besin Öğeleri (100g için)

Enerji

1300,70 kJ / 303 kcal

Yağ

1,1 g

Doymuş Yağ Asitleri

 0,1 g

Tekli Doymamış Yağ Asitleri

0,3 g

Çoklu Doymamış Yağ Asitleri

 0,9 g

Karbonhidrat

65,75 g

Şeker

50,80 g

Protein

5,30 g

Tuz

0,3 g

 

Dr. Henri ürünleri; Hekim, Eczacı ve Diyetisyenlerin; fitoterapi ve diyet uygulamalarında kullanılmak üzere, dünya kalite standartlarına uygun olarak, eczane kalitesinde tüketime hazır hale getirilmiştir. Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve parti no (PNO) ambalajın üzerindedir. Oda sıcaklığında, ısı ve ışıktan koruyarak saklayınız. Tavsiye edilen tüketim tarihi, orijinal paketinde muhafaza edilen ürün için geçerlidir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Doktor, Eczacı veya Diyetisyeninizin tavsiye ettiği şekilde ve sürede kullanınız.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Ambalaj: 450 mg

Ek bilgiler: Ürünlerimizde kullanılan içerik tamamen doğal kökenlidir. 

İşletme Kayıt Numarası: TR-35-K-069689