Bizi sosyal medyalardan takip edin

0

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İNULA

₺ 200.00

ÜRÜN KODU : UK-277295

Andızotu ve Zerdeçal Ekstraktları İçeren Takviye Edici Şurup


İçindekiler: Taşıyıcı (sorbitol), andızotu ekstraktı (%20), zerdeçal ekstraktı (%5), limon ekstraktı, tıbbi nane yağı, kıvam arttırıcı (ksantan gam), emülgatör (soya lesitini)

Etken madde

Günlük alım dozundaki miktar (3 ölçek = 15 ml)

Andızotu ekstraktı

3600 mg

Zerdeçal ekstraktı

900 mg

Limon ekstraktı

180 mg

Tıbbi nane yağı

144 mg

Tavsiye edilen günlük alım dozu ve kullanım şekli: Yetişkinler için günde 3 defa öğünlerden sonra 1 ölçek (5 ml) alınması tavsiye edilir.

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Açıldıktan sonra, her kullanımda şişeyi sıkıca kapatınız ve buzdolabında saklayınız. Ürünü şişeyi açtıktan sonra 3 ay içinde tüketmeniz tavsiye edilir. Hafif bir tortu oluşumu şurubun doğal içeriğinden kaynaklanmaktadır ve ürünün kalitesini değiştirmemektedir.

Oda sıcaklığında, ısı ve ışıktan koruyarak saklayınız. Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve parti no (PNO) ambalajın üzerindedir. Tavsiye edilen tüketim tarihi, orijinal paketinde muhafaza edilen açılmamış ürün için geçerlidir.

Ambalaj: 250 ml

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 008615-01.10.2020

İşletme Kayıt Numarası: TR-35-K-069689