Bizi sosyal medyalardan takip edin

0

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Dr. Henri - Konstifit

₺ 85.00

ÜRÜN KODU : UK-591129

Hibiskus, Mısır Püskülü, Yeşil Çay, Stevia ve Mate Yapraklı Bitkisel Karışım


İçindekiler: Hibiskus çiçeği (Hibisci flos) (%25), Tarçın kabuğu (Cinnamomi cortex), Biberiye yaprağı (Rosmarini folium), Isırgan yaprağı (Urticae folium), Mısır Püskülü (Stigma maydis) (%10), Yeşil çay yaprağı (Camelliae sinensis non fermentatum folium) (%9), Mate yaprağı (Mate folium) (%5), Kiraz sapı (Stipites cerasorum), Sinemaki yaprağı (Folium Sennae), Stevia (Steviol glikozitler) (%0,3), Aroma verici (çilek).

Bitkisel karışımlarda kullanılan droglar Avrupa Farmakopesi standartlarına uygun olarak Dr. Henri Phytopharma Kaliteli Kontrol ve Ar-ge Laboratuvarında test edilmiştir. Güvenli ve etkili bilimsel hammadde kaynaklarından, uygun dozlarda karışım yapılarak, eczane kalitesinde tüketime hazır hale getirilmiştir.

Kullanım Bilgisi: Öğünlerden yarım saat sonra, tok karnına içilmesi tavsiye edilir. Kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatınız. Oda sıcaklığında (15-30°C) muhafaza ediniz. Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Tavsiye edilen tüketim tahihi (TETT) ve poarti no (PNO) ambalajın üzerindedir.

Ambalaj: 190 g

Ek bilgiler: Ürünlerimiz yapay renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu içermemektedir. Bitkisel ve doğal içeriklidir. Stevia bitkisinden elde edilen doğal tatlandırıcı içerir.

Hazırlanışı: 

İşletme Kayıt Numarası: TR-35-K-069689